O nás

Víme, jak automatizovat i vaši výrobu

Naše vize

Dodáváme unikátní stroje a výrobní linky pro nejrůznější typy operací a výrobních procesů, které navrhují a vyrábějí naši zkušení odborníci.

Tradice a zkušenosti

Zakládáme si na maximálním porozumění potřeb našich zákazníků, z nichž většinu s námi pojí mnohaleté obchodní partnerství.

Budoucnost je v automatizaci

Jsme tady, abychom vám pomáhali pružně reagovat na nepřetržitý vývoj průmyslu pod tlakem digitalizace a čím dál kratších výrobních cyklů.

30 let inovací v automatizaci

Už déle než třicet let navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní linky a robotizovaná pracoviště. S našimi zákazníky vytváříme komplexní řešení automatizace výroby zohledňující funkční, výkonnostní, bezpečností i ekonomické požadavky a pomáháme jim pružně reagovat na průmyslové trendy i měnící se poptávku.

 

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích, které jsou postaveny na vzájemné důvěře.
Náš projekt nekončí dodáním a předáním díla. Zajišťujeme záruční a pozáruční podporu, dodávky náhradních dílů a dodatečné úpravy zařízení podle aktuálních potřeb – zkrátka a dobře, jsme připraveni a zvyklí poskytovat vysokou úroveň služeb pro maximální zhodnocení investic našich zákazníků.

 

Díky dlouholeté úzké spolupráci s výrobci v automobilovém průmyslu jsme zvyklí na dodržování vysokých standardů kvality a bezpečnosti. Tyto zkušenosti aplikujeme také při repasování starších výrobních linek a zařízení, kterým tak prodlužujeme životnost, zvyšujeme jejich produktivitu i bezpečnost pro lidskou obsluhu.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Naše automatizační řešení vyvíjíme a vyrábíme s využitím komponent od renomovaných dodavatelů.